Baskılı Kolonyalı Islak Mendil;
İstenilen renk ve boyutlarda firmanıza özel marka baskılı kolonyalı (ıslak) mendil ihtiyacınızı bizden karşılayabilirsiniz. Farklı tasarımları ve şık görüntüleri ile mekanlarınız artık daha gösterişli.

Restoran, cafe, oteller , hastaneler, havayolu karayolu taşımacılık vb gibi şirketlerinin kullandığı ıslak mendil / kolonyalı mendil ürünleri tesisimizde istenilen ölçü, dış kağıt ve esansta üretmekteyiz. 

Firmanıza ait logo, telefon ve adres bilgilerinizin olduğu;

Baskılı kolonyalı/ıslak mendil ürünlerini farklı tasarımlar ile sizlere sunuyoruz. Mekanlarınıza artı puan kazandıran ve müşteri memnuniyetini önemsediğinizi gösteren bu estetik ıslak/kolonyalı mendilleri temin etmek ve fiyat almak için bizimle irtibata geçin; info@cevkoambalaj.com.tr


Kağıt Çeşitleri : 
Tripleks (PET/AL/PE), Kuşe (Kuşe/AL/PE), Kraft (Kraft/AL/PE), Dubleks (PET/PE) 

Ebatlar : 
5x10,     5x12,     6x8,     6x10,     6x12,     7x10,    7x12,     8x8,     10x10 

İç Malzeme : Vıs %40, Pes % 60 Beyaz/ Düz Doku Nonwoven (Havlu) kullanılmaktadır. 

Esans : (Alkolsüz ) (Davidoff – Dove – Mandarin – Limon – Burberry ) Kolonyalı Mendil Alkollü Kolonyalı Mendillerimiz de 60* orijinal limon kolonyası kullanılmaktadır. 

Baskı : Renk olanakları 4 Renk (CMYK) 

Islak Mendil ve Kolonyalı mendilin yanı sıra kozmetik ve sağlık ve optik gibi gıda harici sektörlere gözlük temizleme mendili, oje çıkarıcı mendil, anti bakteriyel mendil gibi talep ürünlerde istenilen ebatta ve baskıda üretilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KOLONYALI ISLAK MENDİL

  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: KOLONYALI ISLAK MENDİL