STİCK ŞEKER

STİCK ŞEKER

ÇEVKO PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Stick Şeker

Eğer Stick şeker almayı ya da bastırmayı düşünüyorsanız, bu yazıyı okumadan bu işe başlamayınız. Stick şeker firmaları birçok teknik konuyu belirli bir süzgeçten geçirerek üretim yapmaya başlıyor. Bu nedenle bu teknik konularla ilgili biraz bilgiye sahip olmanızda fayda var. Öncelikle baskılı şeker siparişinizi verirken şekerin aromasına da karar vermeniz gerekir. Standart aromaya sahip şekerler ile elma, limon, çilek, portakal gibi aromalarla da şeker bastırabilirsiniz. Ayrıca nane gibi, okaliptüs gibi, sütlü karamel ya da vanilya gibi özel aromalarla da stick şeker bastırabilme şansınız var.


Stick şeker siparişi
 verirken indirimli ve avantajlı olabilmesi için yüksek miktarlarda sipariş vermek mantıklı olacaktır. En az 15 kg şeker siparişiniz de indirimli ya da promosyonlu alabilirsiniz. Kaldı ki birçok Stick Şeker firması zaten 15 kg’ın altında ki siparişleri de kabul etmez.

Bir diğer karar vermeniz gereken konu şeker ambalajının türüdür. İsteğinize göre şekerler şeffaf, metalize ya da opak olarak farklı ambalaj türlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca şeker ambalajlarının üzerine tasarlamış olduğunuz logo, amblem ya da istediğiniz başka bir simge bastırabilirsiniz. Genellikle en fazla 6 farklı rengi bastırabilme şansınız bulunur. Örneğin Stick şeker  3 gr .  4 gr  Pakrtler halinde sizlere hazırlar Sunarız.Ürün Karşılaştır (0)


STİCK ŞEKER

STİCK ŞEKER

STİCK ŞEKERÇEVKO PROMOSYON ÜRÜNLERİStick ŞekerEğer Stick şeker almayı ya da bastırmayı düşünüyorsanı..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)